Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Lähdöt M4 ruuvit Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION Kytkentätapa ON-(ON) Kytkinten ominaisuudet Rullavivun kanssa Koskettimien asetukset SPDT Toimintalämpötila... Lue lisää
21,05 €(Sis.alv)
16,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: D2020
- Paino: 61.1 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kytkinten ominaisuudet: Rullavivun kanssa
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Lähdöt: M4 ruuvit
- Max. liitoksen resistanssi: 25mOhm
- Tuotantosarja: D
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- vaihtamisen vääntömomentti: 3N
- Rungon koot: 54,8x21,5x38,7mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 44 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Lähdöt | M4 ruuvit |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Kytkinten ominaisuudet | Rullavivun kanssa |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 25mohm |
| Rungon koko | 54,8x21,5x38,7mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkennän momentti | 3N |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Tuotantosarja | D |
| Tiivistysluokka | IP40 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €