Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OMRON Electronic Components Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION Kytkinten ominaisuudet ilman vipua Koskettimien asetukset SPDT Max. liitoksen resistanssi 50mohm Kytkentätapa ON-(ON)... Lue lisää
8,06 €(Sis.alv)
6,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VX-01-1C22
- Paino: 5.8 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kytkinten ominaisuudet: ilman vipua
- Asennus: kiinnitysaukot
- Toimintalämpötila: -25...80°C
- Valmistaja: OMRON Electronic Components
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Tuotantosarja: VX
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,1A / 30V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Pysyvien asentojen määrä: monostabiili
- Näppäimen muoto: suorakulmainen
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: musta
- vaihtamisen vääntömomentti: 0,24N
- Rungon koot: 37,8x10,3x15,9mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | OMRON Electronic Components |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkinten ominaisuudet | ilman vipua |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Tuotantosarja | VX |
| Pysyvien asentojen määrä | monostabiili |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | juottoon |
| Rungon koko | 37,8x10,3x15,9mm |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Kytkennän momentti | 0,24N |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Näppäimen muoto | suorakulma |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,1A / 30V DC |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Asennus | kiinnitysaukot |
| Näppimen väri | musta |
| Valaistus | ei ole |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista