Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OMRON Electronic Components Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION DC-kosketinkuormitus @R 0,1A / 125V AC Kytkinten ominaisuudet ilman vipua Koskettimien asetukset SPST-NO Max. liitoksen... Lue lisää
363,48 €(Sis.alv)
289,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VX-01-3C23
- Paino: 6.2 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kytkinten ominaisuudet: ilman vipua
- Toimintalämpötila: -25...105°C
- Valmistaja: OMRON Electronic Components
- Lähdöt: liittimet
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Tuotantosarja: VX
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 0,1A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,1A / 30V DC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 1000000 sykliä
- vaihtamisen vääntömomentti: 0,49N
- Johtojen koot: 4,75x0,5mm
- Rungon koot: 27,8x15,9x10,3mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MIKROKYTKIN SNAP ACTION - 0,1A/125VAC - 0,1A/30VDC - ILMAN VIPUA VX-01-3C23
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OMRON Electronic Components |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,1A / 125V AC |
| Kytkinten ominaisuudet | ilman vipua |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Tuotantosarja | VX |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | liittimet |
| Rungon koko | 27,8x15,9x10,3mm |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Toimintalämpötila | -25...105°C |
| Kytkennän momentti | 0,49N |
| Sähköinen käyttöikä | 1000000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Johtojen koot | 4,75x0,5mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,1A / 30V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista