
CLIFF
LIITIN: MIKROFONI - PISTOKE - NAARAS - PIN: 2 - JOHTOON - 90° KULMA
FC684222R
Tuotekoodi: FC684222R
14,69 €(Sis.alv)
11,70 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | TASKER |
| Johdon tyyppi | mikrofoni- |
| Kaapelin rakenne | 2x2x0,22mm2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC FirestoP® |
| Eristeen väri | tummasininen |
| Langan laji | OFC |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Toimintalämpötila | -15...70°C |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,22mm2 |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Nimellisjännite | 49V AC |
| Johdon poikkileikkauksen muoto | litteä |
| Johdon sisämitat | 4,5x9,1mm |



















































