- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Signalointitapa jatkuva valo Väri RGY (3 väriä) Virtalähteen jännite 24V DC Toimintalämpötila -20...50°C Tiivistysluokka IP65 Kytkimen standardi 30mm Asennusaukon koot Ø32mm... Lue lisää
174,13 €(Sis.alv)
138,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-24042055
- Paino: 91 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: RGY (3 väriä)
- Asennusaukon koot: Ø32mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Kytkinten lisätarvikkeiden tyyppi: merkkivalo
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKKIVALO - 30MM - Ø32MM - IP65 - 24VDC - RGY (3 VÄRIÄ) - -20÷50°C 24042055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Väri | RGY (3 väriä) |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Kytkimen standardi | 30mm |
| Asennusaukon koot | Ø32mm |
| Kytkinten lisätarvikkeiden tyyppi | merkkivalo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista