NEF30-LEB-230VAC
Valmistaja PROMET Kytkimen standardi 30mm Tiivistysluokka IP20 Tuotantosarja NEF30 Asennusaukon koot Ø30,5mm Toimintalämpötila -15...30°C Virtalähteen jännite 230V AC merkkivalon väri valkoinen... Lue lisää
- Tuotekoodi: NEF30-LEB220
- Paino: 92.3 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -15...30°C
- Valmistaja: PROMET
- Asennusaukon koot: Ø30,5mm
- Tuotantosarja: NEF30
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Valaistus: LED
- Valaistus: hehkulamppu
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKKIVALO - 30MM - NEF30 - VALAISTUS: LED,HEHKULAMPPU - Ø30,5MM - IP20 NEF30-LEB-230VAC
| Valmistaja | PROMET |
| Kytkimen standardi | 30mm |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | NEF30 |