- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 24V DC Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa summeri Väri punainen Tiivistysluokka IP65 Äänen taso 80dB (d=1 m)... Lue lisää
260,48 €(Sis.alv)
207,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-45010055
- Paino: 51.4 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Asennusaukon koot: Ø22,5mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Äänen taso: 80dB (d=1 m)
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | summeri |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Äänen taso | 80dB (d=1 m) |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Asennusaukon koot | Ø22,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €