Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - 80DB - VALAISTUS: LED - 230V - IP40 - Ø22MM
AD16-22SSM/RG/220V



Valmistaja ONPOW Toimintalämpötila -20...50°C Tiivistysluokka IP40 Rungon materiaali muovi metallikotelossa Rungon väri valkoinen Valaistuksen väri punainen/vihreä Lähdöt ruuvipuristimet... Lue lisää
15,33 €(Sis.alv)
12,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AD16S-BUZRG220V
- Paino: 27.3 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: ONPOW
- Toimintajännite: 230V AC
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Asennusaukon koot: Ø22mm
- Paneelin paksuus: max. 6mm
- Rungon materiaali: muovi metallikotelossa
- Valaistuksen väri: punainen/vihreä
- Rungon väri: valkoinen
- Valaistus: LED
- Alavalaistuksen jännite: 230V
- Äänen taso: 80dB
- Tilattavissa 21 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ONPOW |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Rungon materiaali | muovi metallikotelossa |
| Rungon väri | valkoinen |
| Valaistuksen väri | punainen/vihreä |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Paneelin paksuus | max. 6mm |
| Asennusaukon koot | Ø22mm |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Alavalaistuksen jännite | 230V |
| Äänen taso | 80dB |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Valaistus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €