MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - 80DB - VALAISTUS: EI OLE - IP40 - Ø16MM - MUOVI - Summerit - V16-24-AD-BUZ - 1
Valmistaja ONPOW Merkinantolaitteen tyyppi ääni Äänen taso 80dB Valaistus ei ole Tiivistysluokka IP40 Asennusaukon koot Ø16mm Paneelin paksuus max. 5mm Lähdöt juottoon Rungon materiaali muovi... Lue lisää
  • Tuotekoodi: V16-24-AD-BUZ
  • Paino: 10.3 g
  • Tiivistysluokka: IP40
  • Toimintalämpötila: -20...55°C
  • Valmistaja: ONPOW
  • Toimintajännite: 24V DC
  • Lähdöt: juottoon
  • Asennusaukon koot: Ø16mm
  • Paneelin paksuus: max. 5mm
  • Rungon materiaali: muovi
  • Rungon väri: musta
  • Valaistus: ei ole
  • Äänen taso: 80dB
kpl
ValmistajaONPOW
Merkinantolaitteen tyyppiääni
Äänen taso80dB
Valaistusei ole
TiivistysluokkaIP40
Asennusaukon kootØ16mm
Paneelin paksuusmax. 5mm
Lähdötjuottoon
Rungon materiaalimuovi
Rungon värimusta
Toimintajännite24V DC
Toimintalämpötila-20...55°C