Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - 80DB - VALAISTUS: EI OLE - IP40 - Ø16MM - MUOVI
AD16-16M/230V



Valmistaja ONPOW Merkinantolaitteen tyyppi ääni Äänen taso 80dB Valaistus ei ole Tiivistysluokka IP40 Asennusaukon koot Ø16mm Paneelin paksuus max. 5mm Lähdöt juottoon Rungon materiaali muovi... Lue lisää
6,98 €(Sis.alv)
5,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: V16-230-AD-BUZ
- Paino: 10.8 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: ONPOW
- Toimintajännite: 230V AC
- Lähdöt: juottoon
- Asennusaukon koot: Ø16mm
- Paneelin paksuus: max. 5mm
- Rungon materiaali: muovi
- Rungon väri: musta
- Valaistus: ei ole
- Äänen taso: 80dB
- Tilattavissa 38 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ONPOW |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Äänen taso | 80dB |
| Valaistus | ei ole |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Asennusaukon koot | Ø16mm |
| Paneelin paksuus | max. 5mm |
| Lähdöt | juottoon |
| Rungon materiaali | muovi |
| Rungon väri | musta |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista