- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa summeri Virtalähteen jännite 115...230V AC Äänen taso 60dB (d=1 m) Tiivistysluokka IP65 Toimintalämpötila -20...50°C Kytkimen... Lue lisää
92,42 €(Sis.alv)
73,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-10701060
- Paino: 32 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Asennusaukon koot: Ø22,5mm
- Virtalähteen jännite: 115...230V AC
- Äänen taso: 60dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - 22MM - Ø22,5MM - IP65 - 115÷230VAC - -20÷50°C 10701060
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | summeri |
| Virtalähteen jännite | 115...230V AC |
| Äänen taso | 60dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Asennusaukon koot | Ø22,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista