Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LIGHT COUNTRY CO., LTD. Asennus THT Toimintalämpötila -30...85°C Kytkimen tyyppi liuku- Kytkentätapa ON-OFF-ON Rasteri 2,54mm Liukunapin korkeus 3,1mm Rungon koko 10,16x5,08x9,2mm... Lue lisää
3,73 €(Sis.alv)
2,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 5FS3S102M2QE
- Paino: 0.9 g
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: LIGHT COUNTRY CO., LTD.
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: yksinkertainen
- Min. eristysresistanssi: 1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 3A / 120V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 3A / 28V DC
- Kytkimen tyyppi: liuku-
- Mekaaninen kestävyys: 30000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 3
- Pysyvien asentojen määrä: 3
- Liittymien määrä: 3
- Rungon koot: 10,16x5,08x9,2mm
- Koskettimien asetukset: SP3T
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LIGHT COUNTRY CO., LTD. |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Kytkimen tyyppi | liuku- |
| Kytkentätapa | ON-OFF-ON |
| Rasteri | 2,54mm |
| Liukunapin korkeus | 3,1mm |
| Rungon koko | 10,16x5,08x9,2mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 3 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| Liittymien määrä | 3 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 120V AC |
| Mekaaninen kestävyys | 30000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 1Gohm |
| Koskettimien asetukset | SP3T |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | yksinkertainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista