Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LIGHT COUNTRY CO., LTD. Kytkimen tyyppi liuku- Kaikkien asentojen lukumäärä 3 Pysyvien asentojen määrä 3 Koskettimien asetukset SP3T DC-kosketinkuormitus @R 0,3A / 4V DC Kytkentätapa... Lue lisää
515,75 €(Sis.alv)
410,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MSS1300BP
- Paino: 0.5 g
- Kytkinten ominaisuudet: sivuliuku
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: LIGHT COUNTRY CO., LTD.
- Lähdöt: piirilevylle
- Max. liitoksen resistanssi: 70mOhm
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,3A / 4V DC
- Kytkimen tyyppi: liuku-
- Kytkentätapa: ON-ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 3
- Pysyvien asentojen määrä: 3
- vaihtamisen vääntömomentti: 1,96N
- Rungon koot: 9,7x2,7x1,4mm
- Koskettimien asetukset: SP3T
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIUKUKYTKIN - AS: 3 - SP3T - 0,3A/4VDC - ON-ON-ON - SMT - 9,7X2,7X1,4MM MSS-1300BP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LIGHT COUNTRY CO., LTD. |
| Kytkimen tyyppi | liuku- |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| Pysyvien asentojen määrä | 3 |
| Koskettimien asetukset | SP3T |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,3A / 4V DC |
| Kytkentätapa | ON-ON-ON |
| Asennus | SMT |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Rungon koko | 9,7x2,7x1,4mm |
| Liukunapin korkeus | 1,5mm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Kytkinten ominaisuudet | sivuliuku |
| Max. liitoksen resistanssi | 70mohm |
| Kytkennän momentti | 1,96N |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista