CL-SB-12C-02
LIUKUKYTKIN - AS: 2 - SPDT - 0,2A/12VDC - ON-ON - THT - 8,5X3,5X3,5MM - Mikrokytkimet - CL-SB-12C-02 - 1
Valmistaja Nidec Copal Electronics Kytkimen tyyppi liuku- Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 2 Koskettimien asetukset SPDT DC-kosketinkuormitus @R 0,2A / 12V DC... Lue lisää
  • Tuotekoodi: CL-SB-12C-02
  • Paino: 3 g
  • Asennus: THT
  • Toimintalämpötila: -40...85°C
  • Valmistaja: Nidec Copal Electronics
  • Lähdöt: piirilevylle
  • Lähdöt: yksinkertainen
  • Pakkauksen tyyppi: irti
  • Liitoksen materiaali: kulta
  • Max. liitoksen resistanssi: 70mOhm
  • Tuotantosarja: CL-SB
  • Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
  • DC-kosketinkuormitus @R: 0,2A / 12V DC
  • Kytkimen tyyppi: liuku-
  • Kytkentätapa: ON-ON
  • Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
  • Pysyvien asentojen määrä: 2
  • Rungon koot: 8,5x3,5x3,5mm
  • Koskettimien asetukset: SPDT
  • Pakkauskoko: 50 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
Kytkimen tyyppiliuku-
Kaikkien asentojen lukumäärä2
Pysyvien asentojen määrä2
Koskettimien asetuksetSPDT
KytkentätapaON-ON
AsennusTHT
Lähdötpiirilevylle
Lähdötyksinkertainen
Rungon koko8,5x3,5x3,5mm
Min. eristysresistanssi0,1Gohm
TuotantosarjaCL-SB
Liitoksen materiaalikulta
Pakkausirti
Toimintalämpötila-40...85°C