Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IC SWITCHES Kytkimen tyyppi liuku- Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 2 Koskettimien asetukset DPDT Kytkentätapa ON-ON DC-kosketinkuormitus @R 2A / 250V AC... Lue lisää
15,35 €(Sis.alv)
12,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IC2105S1M6QE2
- Paino: 3.4 g
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 4,7mm
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: IC SWITCHES
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: kulmakytkimet
- Liitoksen materiaali: kupariseos
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Min. eristysresistanssi: 1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 2A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: liuku-
- Mekaaninen kestävyys: 30000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Vivun materiaali: polyamidi
- Rungon koot: 12,7x11,43x7,62mm
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IC SWITCHES |
| Kytkimen tyyppi | liuku- |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 250V AC |
| Lähdöt | kulmakytkimet |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Vivun materiaali | polyamidi |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Min. eristysresistanssi | 1Gohm |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Rasteri | 4,7mm |
| Liukunapin korkeus | 4,72mm |
| Rungon koko | 12,7x11,43x7,62mm |
| Mekaaninen kestävyys | 30000 sykliä |
| Asennus | THT |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €