Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIUKUKYTKIN - AS: 2 - DPDT - 2A/250VAC - ON-ON - RUUVI-RASTERI: 4,7MM
IC2105S1M1QE2



Valmistaja IC SWITCHES Kytkimen tyyppi liuku- Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 2 Koskettimien asetukset DPDT Kytkentätapa ON-ON DC-kosketinkuormitus @R 2A / 250V AC... Lue lisää
8,06 €(Sis.alv)
6,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IC2105S1M1QE2
- Paino: 2.6 g
- Asennus: ruuvi-
- Johtojen rasteri: 4,7mm
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: IC SWITCHES
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen materiaali: kupariseos
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Min. eristysresistanssi: 1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 2A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: liuku-
- Mekaaninen kestävyys: 30000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Vivun materiaali: polyamidi
- Rungon koot: 19,56x11,43x7,62mm
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Loppuunmyyty
| Valmistaja | IC SWITCHES |
| Kytkimen tyyppi | liuku- |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 250V AC |
| Lähdöt | juottoon |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Vivun materiaali | polyamidi |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Min. eristysresistanssi | 1Gohm |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Rasteri | 4,7mm |
| Liukunapin korkeus | 5,08mm |
| Rungon koko | 19,56x11,43x7,62mm |
| Mekaaninen kestävyys | 30000 sykliä |
| Asennus | ruuvi- |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?