Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIUKUKYTKIN - AS: 2 - DPDT - 0,1A/12VDC - ON-ON - SMT - -20÷70°C - RULLA
SLW-713515-2A-SMT-TR

Valmistaja CUI Devices Toimintalämpötila -20...70°C Asennus SMT Pakkaus rulla Kytkimen tyyppi liuku- Koskettimien asetukset DPDT DC-kosketinkuormitus @R 0,1A / 12V DC Liitäntämateriaali... Lue lisää
1360,61 €(Sis.alv)
1084,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SLW7135152ASMTTR
- Paino: 0.5 g
- Asennus: SMT
- Johtojen rasteri: 2,5mm
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: CUI Devices
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: Gull Wing
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- Rungon materiaali: LCP
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,1A / 12V DC
- Kytkimen tyyppi: liuku-
- Kytkentätapa: ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Kytkentä-pinnoite: hopeinen
- Näppimen väri: musta
- Rungon koot: 7,1x3,5x1,5mm
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIUKUKYTKIN - AS: 2 - DPDT - 0,1A/12VDC - ON-ON - SMT - -20÷70°C - RULLA SLW-713515-2A-SMT-TR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CUI Devices |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Asennus | SMT |
| Pakkaus | rulla |
| Kytkimen tyyppi | liuku- |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,1A / 12V DC |
| Liitäntämateriaali | Kuparilejeerinki |
| Kytkentä-pinnoite | hopeinen |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Liukunapin korkeus | 2mm |
| Näppimen väri | musta |
| Rungon materiaali | LCP |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Lähdöt | Gull Wing |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Rungon koko | 7,1x3,5x1,5mm |
| Rasteri | 2,5mm |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista