
NINIGI
LIUKUKYTKIN - AS: 3 - DP3T - 0,3A/6VDC - OFF-ON-ON - LIIT.MÄÄRÄ: 8 - THT
MSS-2346
Tuotekoodi: MSS-2346
1,83 €(Sis.alv)
1,46 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | C&K |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | JS |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkimen tyyppi | liuku- |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Rasteri | 2,5mm |
| Rungon koko | 9x3,6x3,5mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,3A / 6V DC |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1000kpl |
| Koskettimien asetukset | DP3T |
| Pakkaus | rulla |
| Lähdöt | juottoon |
