- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IGUS Laakerityyppi liukuholkki Versio laippa- Ulkohalkaisija 5,5mm Sisähalkaisija 4mm Pituus 3mm Materiaali iglidur® W300 Väri keltainen Mekaanisten komponenttien ominaisuudet... Lue lisää
8,37 €(Sis.alv)
6,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WFM-0405-03
- Materiaali: iglidur® W300
- Sisähalkaisija: 4mm
- Ulkohalkaisija: 5,5mm
- Laaakerin laji: liuku
- Laakerityyppi: liukuholkki
- Toimintalämpötila: -40...90°C
- Valmistaja: IGUS
- Väri: keltainen
- laipan halkaisija: 9,5mm
- Pituus: 3mm
- Versio: laippa-
- Mekaanisten komponenttien ominaisuudet: voitelematon
- Tilattavissa 24 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IGUS |
| Laakerityyppi | liukuholkki |
| Versio | laippa- |
| Ulkohalkaisija | 5,5mm |
| Sisähalkaisija | 4mm |
| Pituus | 3mm |
| Materiaali | iglidur® W300 |
| Väri | keltainen |
| Mekaanisten komponenttien ominaisuudet | voitelematon |
| Toimintalämpötila | -40...90°C |
| Shore-kovuus | 77 |
| Laakerin laji | liuku |
| laipan halkaisija | 9,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista