
NINIGI
KIERTOKYTKIN - AS: 10 - 0,3A/125VAC - OSASTOJEN MÄÄRÄ: 1 - 30°
SR26111015FN
Tuotekoodi: SR26111015FN
3,05 €(Sis.alv)
2,43 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | NINIGI |
| Kytkinten lisätarvikkeiden tyyppi | mutteri |
| Yhteensopivat tuotteet | SR2412519.2F |
| Yhteensopivat tuotteet | SR2611315FN |
| Yhteensopivat tuotteet | SR2611415FN |
| Yhteensopivat tuotteet | SR2611515FN |
| Yhteensopivat tuotteet | SR2611615FN |
| Yhteensopivat tuotteet | SR2611815FN |
| Yhteensopivat tuotteet | SR26111015FN |
| Yhteensopivat tuotteet | SR26111215FN |
| Korkeus | 1,3mm |
| Sisähalkaisija | 9,7mm |
| Ulkohalkaisija | 15mm |
| Asennuskierre | 3/8"-32NEF |







