
MENTOR
NUPPI - ILMAISINTEN KANSSA - ABS - ØAKSELIN: 6MM - Ø12X12,8MM - MUSTA
408.61
Tuotekoodi: G408.61
7,64 €(Sis.alv)
6,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | NINIGI |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 12 |
| Pysyvien asentojen määrä | 12 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,3A / 125V AC |
| Osastojen määrä | 1 |
| Kytkentäkulma | 30° |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkentätapa | BBM (non-shorting) |
| Max. liitoksen resistanssi | 30mohm |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Mekaaninen kestävyys | 6000 sykliä |
| Akselin pinta | sileä |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Akselin pituus | 15mm |
| Asennuskierre | 3/8"-32NEF |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Kytkentävääntömomentti | 4,9Ncm |









