- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: VENTTIILILIITTIMET - PISTOKE - A FORMAATTI - NAARAS - PIN: 3
12138 VAD1A-1-3-226/5M



Valmistaja LUMBERG AUTOMATION Johdon eristemateriaali PUR Spatiaalinen orientaatio kulmaiset 90° Liittimen malli LED diodin kanssa Liittimen malli varistorilla Liittimen laji naaras Liitin pistoke... Lue lisää
243,39 €(Sis.alv)
193,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VAD1A-1-3-2265M
- Paino: 0.18 kg
- Liittimen tyyppi: venttiililiittimet
- Tiivistysluokka: IP67
- Liittimen malli: LED diodin kanssa
- Liittimen malli: varistorilla
- Liitin: pistoke
- Nimellisjännite: 24V
- Kotelo: A formaatti
- Johdon eristemateriaali: PUR
- Valmistaja: LUMBERG AUTOMATION
- Johdon pituus: 5m
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN EN 175301-803-A
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN EN 175301-803A
- Huippuvirta: 4A
- Spatiaalinen orientaatio: kulmaiset 90°
- Napojen lukumäärä: 3
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: johdot
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: VENTTIILILIITTIMET - PISTOKE - A FORMAATTI - NAARAS - PIN: 3 12138 VAD1A-1-3-226/5M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LUMBERG AUTOMATION |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset 90° |
| Liittimen malli | LED diodin kanssa |
| Liittimen malli | varistorilla |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvit |
| Liittimen tyyppi | venttiililiittimet |
| Johdon pituus | 5m |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Huippuvirta | 4A |
| Nimellisjännite | 24V |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2+2 PE |
| Kotelo | A formaatti |
| Yhteensopivuusnormi | DIN EN 175301-803A |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Sähköasennus | johdot |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista