- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RADIALL Liitoksen materiaali berylliumkupari Rungon materiaali messinki Mekaninen asennus johtoon Sähköasennus juottaminen Sähköasennus puristus Kaapelin laji KX22A Kaapelin laji RG179... Lue lisää
23,99 €(Sis.alv)
19,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: R114-186-000
- Paino: 3 g
- Liittimen tyyppi: SMB
- Liitin: pistoke
- Toimintalämpötila: -65...165°C
- Valmistaja: RADIALL
- Liitoksen materiaali: berylliumkupari
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Eristyksen materiaali: PTFE
- Mekaninen asennus: johtoon
- Spatiaalinen orientaatio: kulmaiset 90°
- Päällystemateriaali: kulta
- Rungon materiaali: messinki
- Mekaaninen kestävyys: 500 sykliä
- Aaltoimpendanssi: 50Ohm
- Maks. taajuus: 4GHz
- Kaapelin laji: RG316
- Kaapelin laji: RG188
- Kaapelin laji: RG187
- Kaapelin laji: RG179
- Kaapelin laji: KX22A
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: puristus
- Sähköasennus: juottaminen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: SMB - PISTOKE - NAARAS - 90° KULMA - 50OHM - JOHTOON - PTFE R114-186-000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RADIALL |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |
| Rungon materiaali | messinki |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Sähköasennus | puristus |
| Kaapelin laji | KX22A |
| Kaapelin laji | RG179 |
| Kaapelin laji | RG187 |
| Kaapelin laji | RG188 |
| Kaapelin laji | RG316 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset 90° |
| Päällystemateriaali | kulta |
| Liittimen tyyppi | SMB |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Eristyksen materiaali | PTFE |
| Toimintalämpötila | -65...165°C |
| Aaltoimpendanssi | 50ohm |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Maks. taajuus | 4GHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista