

BEST
TYÖKALU: TARTUNTATYÖKALU
BST-611
Tuotekoodi: BST-611IC
13,16 €(Sis.alv)
10,49 €(alv 0%)
Tilattavissa 25 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Yhteensopivuusnormi | MIL-C-39012 |
| Rungon materiaali | messinki |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistorasia |
| Eristyksen materiaali | PTFE |
| Liittimen tyyppi | SMA |
| Toimintalämpötila | -65...150°C |
| Päällysteen paksuus | 5µm |
| kosketusvastus | 3mohm |
| Aaltoimpendanssi | 50ohm |
| Toimintajännite | 335V |
| Maks. taajuus | 18GHz |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Sähköasennus | THT |
| Mekaninen asennus | mutteri etupuolelta |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Mekaninen asennus | PCB |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Päällystemateriaali | kulta |



































































