- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: SMA - N LIITINAARAS - SUORA - ZAALTO-: 50OHM - THT - PCB - 335V
BU-1420701206

Valmistaja MUELLER ELECTRIC Yhteensopivuusnormi MIL-PRF-39012 Liittimen laji naaras Liitin pistorasia Liittimen tyyppi SMA Toimintalämpötila -65...165°C kosketusvastus 3mohm Aaltoimpendanssi 50ohm... Lue lisää
13,29 €(Sis.alv)
10,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BU-1420701206
- Paino: 2 g
- Liittimen tyyppi: SMA
- Liitin: pistorasia
- Toimintalämpötila: -65...165°C
- Valmistaja: MUELLER ELECTRIC
- Toimintajännite: 335V
- Yhteensopivuus normin kanssa: MIL-PRF-39012
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- kosketusvastus: 3mOhm
- Mekaninen asennus: PCB
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Aaltoimpendanssi: 50Ohm
- Maks. taajuus: 18GHz
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: THT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: SMA - N LIITINAARAS - SUORA - ZAALTO-: 50OHM - THT - PCB - 335V BU-1420701206
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Yhteensopivuusnormi | MIL-PRF-39012 |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen tyyppi | SMA |
| Toimintalämpötila | -65...165°C |
| kosketusvastus | 3mohm |
| Aaltoimpendanssi | 50ohm |
| Toimintajännite | 335V |
| Maks. taajuus | 18GHz |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Sähköasennus | THT |
| Mekaninen asennus | PCB |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista