- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: RIVILIITIN - 76A - 400V - PANEELIASENNETTAVA,JOHTOON,KIINNITYSAUKOT
22612216



Valmistaja SIMET Liittimen tyyppi riviliitin Nimellisvirta 76A Nimellisjännite 400V Mekaninen asennus johtoon Mekaninen asennus kiinnitysaukot Mekaninen asennus paneelille Sähköasennus ruuvi... Lue lisää
18,03 €(Sis.alv)
14,36 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LTA12-16.0-WH
- Paino: 91.3 g
- Liittimen tyyppi: riviliitin
- Syvyys: 22mm
- Nimellisvirta: 76A
- Korkeus: 22mm
- Nimellisjännite: 400V
- Johdon halkaisija: 16mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: SIMET
- Väri: valkoinen
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Pituus: 153mm
- Mekaninen asennus: johtoon
- Mekaninen asennus: paneelille
- Mekaninen asennus: kiinnitysaukot
- Johdon poikkipinta-ala: 16mm<sup>2</sup>
- Rungon materiaali: polyamidi
- Ratojen lukumäärä: 12
- Liitinten ominaisuudet: mahdollisuus jakaa kappaleiksi
- Sähköasennus: ruuvi terminaali
- Liitosten rasteri: 13mm
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SIMET |
| Liittimen tyyppi | riviliitin |
| Nimellisvirta | 76A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Mekaninen asennus | kiinnitysaukot |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Väri | valkoinen |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Syvyys | 22mm |
| Pituus | 153mm |
| Johdon halkaisija | 16mm2 |
| Ratojen lukumäärä | 12 |
| Puristimien lukumäärä | 24 |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
| Korkeus | 22mm |
| Liitinten ominaisuudet | mahdollisuus jakaa kappaleiksi |
| Liitosten rasteri | 13mm |
| Eristämättömän johdon pituus | 8,5mm |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €