- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SIMET Liittimen tyyppi riviliitin Nimellisjännite 500V Mekaninen asennus johtoon Mekaninen asennus kiinnitysaukot Sähköasennus ruuvi terminaali Väri valkoinen Rungon materiaali... Lue lisää
13,75 €(Sis.alv)
10,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SI-LPA12-10.0
- Paino: 86.9 g
- Liittimen tyyppi: riviliitin
- Liittimen malli: johdon suojan kanssa
- Nimellisvirta: 57A
- Nimellisjännite: 500V
- Johdon halkaisija: 10mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -25...125°C
- Valmistaja: SIMET
- Väri: valkoinen
- Mekaninen asennus: johtoon
- Mekaninen asennus: kiinnitysaukot
- Johdon poikkipinta-ala: 10mm<sup>2</sup>
- Rungon materiaali: polyamidi
- Ratojen lukumäärä: 12
- Liitinten ominaisuudet: mahdollisuus jakaa kappaleiksi
- Sähköasennus: ruuvi terminaali
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: RIVILIITIN - 57A - 500V - JOHDON SUOJAN KANSSA - VALKOINEN 89094110
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SIMET |
| Liittimen tyyppi | riviliitin |
| Nimellisjännite | 500V |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Mekaninen asennus | kiinnitysaukot |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Väri | valkoinen |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Johdon halkaisija | 10mm2 |
| Ratojen lukumäärä | 12 |
| Puristimien lukumäärä | 24 |
| Toimintalämpötila | -25...125°C |
| Nimellisvirta | 57A |
| Liitinten ominaisuudet | mahdollisuus jakaa kappaleiksi |
| Liittimen malli | johdon suojan kanssa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista