Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 3 - PANEELIASENNETTAVA - 20A - 250VAC
NAC3MPXXB



Valmistaja NEUTRIK Polarisaatio B Mekaninen asennus paneelille Liittimen laji uros Lukitusjärjestelmä pikaliittimet Liitin pistorasia Tuotantosarja powerCON Liittimen tyyppi pyöreät Spatiaalinen... Lue lisää
7,46 €(Sis.alv)
5,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NTR-NAC3MPXXB
- Paino: 10 g
- Liittimen tyyppi: pyöreät
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 20A
- Nimellisjännite: 250V AC
- Valmistaja: NEUTRIK
- Mekaninen asennus: paneelille
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Tuotantosarja: powerCON
- Napojen lukumäärä: 3
- Polarisaatio: B
- Liittimen laji: uros
- Sähköasennus: 4,8mm yhdistimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 3 - PANEELIASENNETTAVA - 20A - 250VAC NAC3MPXXB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NEUTRIK |
| Polarisaatio | B |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Liittimen laji | uros |
| Lukitusjärjestelmä | pikaliittimet |
| Liitin | pistorasia |
| Tuotantosarja | powerCON |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Nimellisvirta | 20A |
| Sähköasennus | 4,8mm yhdistimet |
| Nimellisjännite | 250V AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
