Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS,NAARAS - PIN: 3 - PANEELIASENNETTAVA - 16A
NAC3PX-TRUE1

Valmistaja NEUTRIK Tiivistysluokka IP65 Tiivistysluokka IP67 Mekaninen asennus paneelille Liittimen laji naaras Liittimen laji uros Lukitusjärjestelmä pikaliittimet Liitin pistorasia Tuotantosarja... Lue lisää
1174,32 €(Sis.alv)
935,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NTR-NAC3PX-TRUE1
- Paino: 2 g
- Liittimen tyyppi: pyöreät
- Tiivistysluokka: IP67
- Tiivistysluokka: IP65
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 16A
- Nimellisjännite: 250V AC
- Valmistaja: NEUTRIK
- Mekaninen asennus: paneelille
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Tuotantosarja: powerCON TRUE1
- Napojen lukumäärä: 3
- Liittimen laji: naaras
- Liittimen laji: uros
- Sähköasennus: 6,3mm yhdistimet
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS,NAARAS - PIN: 3 - PANEELIASENNETTAVA - 16A NAC3PX-TRUE1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NEUTRIK |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Liittimen laji | naaras |
| Liittimen laji | uros |
| Lukitusjärjestelmä | pikaliittimet |
| Liitin | pistorasia |
| Tuotantosarja | powerCON TRUE1 |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Nimellisvirta | 16A |
| Sähköasennus | 6,3mm yhdistimet |
| Nimellisjännite | 250V AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
