Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 3 - PANEELIASENNETTAVA - 16A - 250VAC
NAC3FPX-ST-TOP



Valmistaja NEUTRIK Liittimen tyyppi pyöreät Liitin pistorasia Liittimen laji naaras Napojen lukumäärä 3 Mekaninen asennus paneelille Nimellisvirta 16A Nimellisjännite 250V AC Sähköasennus... Lue lisää
22,02 €(Sis.alv)
17,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NTR-NAC3FPX-ST-TOP
- Paino: 23.4 g
- Liittimen tyyppi: pyöreät
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 16A
- Nimellisjännite: 250V AC
- Valmistaja: NEUTRIK
- Mekaninen asennus: paneelille
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Tuotantosarja: powerCON TRUE1 TOP
- Napojen lukumäärä: 3
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: 6,3mm yhdistimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 3 - PANEELIASENNETTAVA - 16A - 250VAC NAC3FPX-ST-TOP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NEUTRIK |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Nimellisvirta | 16A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sähköasennus | 6,3mm yhdistimet |
| Tuotantosarja | powerCON TRUE1 TOP |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Lukitusjärjestelmä | pikaliittimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
