
BULGIN
TIIVISTE-SARJA - BUCCANEER 4000
PXP4088/0305
Tuotekoodi: PXP40880305
8,50 €(Sis.alv)
6,77 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BULGIN |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Lukitusjärjestelmä | pikaliittimet |
| Lukitusjärjestelmä | ulkoinen pikaliitos |
| Tuotantosarja | Buccaneer 4000 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Mekaninen asennus | mutteri etupuolelta |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Kotelon materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -40...120°C |
| Sähköasennus | THT |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 0,6kV |

















