
SWITCHCRAFT
UROSLIITIN - 3A - 600VAC - PIN: 2 - EN3 - JUOTETTAVA
EN3C2MX
Tuotekoodi: EN3C2M
14,71 €(Sis.alv)
11,72 €(alv 0%)
Tilattavissa 23 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SWITCHCRAFT |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liittimen sarja | EN3 |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Lukitusjärjestelmä | ulkoinen pikaliitos |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 600V AC |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,8...9,7mm |
