
LEMO
LIITIN: PYÖREÄT - 3K - PISTOKE - UROS - PIN: 14 - PURISTETTAVA - 9A
FGG.3K.314.CYCC80
Tuotekoodi: FGG.3K.314.CYCC80
267,89 €(Sis.alv)
213,46 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LEMO |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | puristus |
| Liittimen laji | naaras |
| Lukitusjärjestelmä | push-pull |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Johdon halkaisija | 0,25...0,5mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,6...8mm |
| Napojen lukumäärä | 14 |
| Nimellisvirta | 9A |
| Tuotantosarja | 3K |
