
LEMO
LIITIN: KOAKSIAALI-00 - N LIITINAARAS - JUOTETTAVA - 4A - IP68
EWF.00.250.NTLPV
Tuotekoodi: EWF.00.250.NTLPV
41,61 €(Sis.alv)
33,15 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LEMO |
| Tiivistysluokka | IP50 |
| Tuotantosarja | 00 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Liittimen tyyppi | koaksiaali- |
| Kaapelin laji | RG174A/U |
| Eristyksen materiaali | PTFE |
| Liitin | pistoke |
| Lukitusjärjestelmä | push-pull |
| Lukitusjärjestelmä | ulkoinen pikaliitos |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liittimen laji | uros |
| Johdon ulkohalkaisija | 2,8...3,1mm |
| Yhteensopivuusnormi | CAMAC |
| Yhteensopivuusnormi | NIM |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Nimellisvirta | 4A |
| Polarisaatio | A |
| Aaltoimpendanssi | 50ohm |




