Valmistaja SIMET Liittimen sarja STB Johdon halkaisija 50mm2 Nimellisvirta 150A Liittimen tyyppi kisko- Sähköasennus ruuvi terminaali Ratojen lukumäärä 3 Puristimien lukumäärä 6 Asennuskiskon... Lue lisää
  • Tuotekoodi: STB50-3XGY-BL-GR
  • Paino: 0.12 kg
  • Liittimen tyyppi: kisko-
  • Nimellisvirta: 150A
  • Nimellisjännite: 1kV
  • Johdon halkaisija: 50mm<sup>2</sup>
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: harmaa
  • Väri: sininen
  • Väri: vihreä
  • Ratojen lukumäärä: 3
  • Liittimen sarja: STB
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSIMET
Liittimen sarjaSTB
Johdon halkaisija50mm2
Nimellisvirta150A
Liittimen tyyppikisko-
Sähköasennusruuvi terminaali
Ratojen lukumäärä3
Puristimien lukumäärä6
Asennuskiskon kokoTS35
Nimellisjännite1kV