LIITIN: KISKO-50MM2 - NAVAT: 1 - PURISTIMET: 2 - VIHREÄ - STB - TS35 - 1KV
Valmistaja SIMET Liittimen sarja STB Johdon halkaisija 50mm2 Nimellisvirta 150A Liittimen tyyppi kisko- Sähköasennus ruuvi terminaali Ratojen lukumäärä 1 Puristimien lukumäärä 2 Asennuskiskon... Lue lisää
  • Tuotekoodi: STB50GR
  • Paino: 49.8 g
  • Liittimen tyyppi: kisko-
  • Nimellisvirta: 150A
  • Nimellisjännite: 1kV
  • Johdon halkaisija: 50mm<sup>2</sup>
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: vihreä
  • Ratojen lukumäärä: 1
  • Liittimen sarja: STB
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSIMET
Liittimen sarjaSTB
Johdon halkaisija50mm2
Nimellisvirta150A
Ratojen lukumäärä1
Puristimien lukumäärä2
Asennuskiskon kokoTS35
Nimellisjännite1kV