- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OUNEVA Väri harmaa Liittimen tyyppi kisko- Rungon materiaali polyamidi Sähköasennus ruuvi terminaali Asennuskiskon koko TS35 Johdon halkaisija 1,5...50mm2 Korkeus 43mm Leveys 49mm... Lue lisää
23,36 €(Sis.alv)
18,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T023050
- Paino: 0.11 kg
- Liittimen tyyppi: kisko-
- Leveys: 49mm
- Nimellisvirta: 480A
- Korkeus: 43mm
- Nimellisjännite: 690V
- Johdon halkaisija: 1,5...50mm<sup>2</sup>
- Valmistaja: OUNEVA
- Väri: harmaa
- Rungon materiaali: polyamidi
- Ratojen lukumäärä: 3
- Sähköasennus: ruuvi terminaali
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: KISKO-480A - 690V - RUUVI TERMINAALI - HARMAA - POLYAMIDI VC05-0054
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OUNEVA |
| Väri | harmaa |
| Liittimen tyyppi | kisko- |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Asennuskiskon koko | TS35 |
| Johdon halkaisija | 1,5...50mm2 |
| Korkeus | 43mm |
| Leveys | 49mm |
| Ratojen lukumäärä | 3 |
| Puristimien lukumäärä | 6 |
| Nimellisvirta | 480A |
| Nimellisjännite | 690V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista