LIITIN: KISKO-41A - 500V - RUUVI TERMINAALI - KELTA-VIHREÄ - NAVAT: 1
LIITIN: KISKO-41A - 500V - RUUVI TERMINAALI - KELTA-VIHREÄ - NAVAT: 1 - Kiskoliittimet - SI-403 - 1
  • Tuotekoodi: SI-403
  • Paino: 30.9 g
  • Liittimen tyyppi: kisko-
  • Leveys: 10mm
  • Nimellisvirta: 41A
  • Korkeus: 51mm
  • Nimellisjännite: 500V
  • Johdon halkaisija: 0,5...10mm<sup>2</sup>
  • Toimintalämpötila: -40...125°C
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: kelta-vihreä
  • Rungon materiaali: polyamidi
  • Ratojen lukumäärä: 1
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
kpl
ValmistajaSIMET
Sähköasennusruuvi terminaali
Värikelta-vihreä
Liittimen tyyppikisko-
Rungon materiaalipolyamidi
Asennuskiskon kokoTS32
Asennuskiskon kokoTS35
Toimintalämpötila-40...125°C
Johdon halkaisija0,5...10mm2
Eristämättömän johdon pituus12mm
Leveys10mm
Korkeus51mm
Ratojen lukumäärä1
Puristimien lukumäärä2
Nimellisvirta41A
Nimellisjännite500V