LIITIN: KISKO-32A - 500V - RUUVI TERMINAALI - PUNAINEN - POLYAMIDI
LIITIN: KISKO-32A - 500V - RUUVI TERMINAALI - PUNAINEN - POLYAMIDI - Kiskoliittimet - SI-301C - 1
  • Tuotekoodi: SI-301C
  • Paino: 10.9 g
  • Liittimen tyyppi: kisko-
  • Leveys: 6,5mm
  • Nimellisvirta: 32A
  • Korkeus: 45mm
  • Nimellisjännite: 500V
  • Johdon halkaisija: 0,5...6mm<sup>2</sup>
  • Toimintalämpötila: -40...125°C
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: punainen
  • Rungon materiaali: polyamidi
  • Ratojen lukumäärä: 1
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
kpl
ValmistajaSIMET
Sähköasennusruuvi terminaali
Väripunainen
Liittimen tyyppikisko-
Rungon materiaalipolyamidi
Asennuskiskon kokoTS32
Asennuskiskon kokoTS35
Toimintalämpötila-40...125°C
Johdon halkaisija0,5...6mm2
Eristämättömän johdon pituus10mm
Leveys6,5mm
Korkeus45mm
Ratojen lukumäärä1
Puristimien lukumäärä2
Nimellisvirta32A
Nimellisjännite500V