LIITIN: KISKO-24A - 400V - RUUVI TERMINAALI - HARMAA - 0,5÷4MM2 - TS35
LIITIN: KISKO-24A - 400V - RUUVI TERMINAALI - HARMAA - 0,5÷4MM2 - TS35 - Kiskoliittimet - SI-ZUW2-4.0 - 1
Valmistaja SIMET Ratojen lukumäärä 2 Väri harmaa Liittimen tyyppi kisko- Sähköasennus ruuvi terminaali Asennuskiskon koko TS35 Johdon halkaisija 0,5...4mm2 Leveys 6,5mm Eristämättömän johdon... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SI-ZUW2-4.0
  • Paino: 25.9 g
  • Liittimen tyyppi: kisko-
  • Leveys: 6,5mm
  • Nimellisvirta: 24A
  • Korkeus: 75mm
  • Nimellisjännite: 400V
  • Johdon halkaisija: 0,5...4mm<sup>2</sup>
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: harmaa
  • Ratojen lukumäärä: 2
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
  • Pakkauskoko: 50 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSIMET
Ratojen lukumäärä2
Väriharmaa
Asennuskiskon kokoTS35
Johdon halkaisija0,5...4mm2
Leveys6,5mm
Eristämättömän johdon pituus10mm
Korkeus75mm
Puristimien lukumäärä4
Nimellisvirta24A
Nimellisjännite400V