LIITIN: KISKO-24A - 400V - RUUVI TERMINAALI - HARMAA - 0,5÷2,5MM2
LIITIN: KISKO-24A - 400V - RUUVI TERMINAALI - HARMAA - 0,5÷2,5MM2 - Kiskoliittimet - SI-ZUW3-2.5 - 1
Valmistaja SIMET Ratojen lukumäärä 3 Väri harmaa Liittimen tyyppi kisko- Sähköasennus ruuvi terminaali Asennuskiskon koko TS35 Johdon halkaisija 0,5...2,5mm2 Leveys 7,5mm Eristämättömän... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SI-ZUW3-2.5
  • Paino: 28 g
  • Liittimen tyyppi: kisko-
  • Leveys: 7,5mm
  • Nimellisvirta: 24A
  • Korkeus: 61mm
  • Nimellisjännite: 400V
  • Johdon halkaisija: 0,5...2,5mm<sup>2</sup>
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: harmaa
  • Ratojen lukumäärä: 3
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
  • Pakkauskoko: 50 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSIMET
Ratojen lukumäärä3
Väriharmaa
Liittimen tyyppikisko-
Sähköasennusruuvi terminaali
Asennuskiskon kokoTS35
Johdon halkaisija0,5...2,5mm2
Leveys7,5mm
Eristämättömän johdon pituus10mm
Korkeus61mm
Puristimien lukumäärä6
Nimellisvirta24A
Nimellisjännite400V