LIITIN: KISKO-185MM2 - NAVAT: 1 - PURISTIMET: 4 - RUSKEA - STB - TS35
Valmistaja SIMET Liittimen sarja STB Johdon halkaisija 185mm2 Nimellisvirta 353A Liittimen tyyppi kisko- Sähköasennus ruuvi terminaali Ratojen lukumäärä 1 Puristimien lukumäärä 4 Asennuskiskon... Lue lisää
  • Tuotekoodi: STB185-2BN
  • Paino: 0.42 kg
  • Liittimen tyyppi: kisko-
  • Nimellisvirta: 353A
  • Nimellisjännite: 1kV
  • Johdon halkaisija: 185mm<sup>2</sup>
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: ruskea
  • Ratojen lukumäärä: 1
  • Liittimen sarja: STB
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
kpl
ValmistajaSIMET
Liittimen sarjaSTB
Johdon halkaisija185mm2
Nimellisvirta353A
Ratojen lukumäärä1
Puristimien lukumäärä4
Asennuskiskon kokoTS35
Nimellisjännite1kV