LIITIN: KISKO-114A - 690V - KOKOOJAKISKO - RUUVI TERMINAALI - HARMAA
LIITIN: KISKO-114A - 690V - KOKOOJAKISKO - RUUVI TERMINAALI - HARMAA - Kiskoliittimet - SBB16GY - 1
Valmistaja SIMET Mekaninen asennus kokoojakisko Liittimen tyyppi kisko- Sähköasennus ruuvi terminaali Johdon halkaisija 16mm2 Ratojen lukumäärä 1 Puristimien lukumäärä 2 Nimellisvirta 114A... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SBB16GY
  • Paino: 77.1 g
  • Liittimen tyyppi: kisko-
  • Nimellisvirta: 114A
  • Nimellisjännite: 690V
  • Johdon halkaisija: 16mm<sup>2</sup>
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: harmaa
  • Mekaninen asennus: kokoojakisko
  • Ratojen lukumäärä: 1
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSIMET
Mekaninen asennuskokoojakisko
Liittimen tyyppikisko-
Sähköasennusruuvi terminaali
Johdon halkaisija16mm2
Ratojen lukumäärä1
Puristimien lukumäärä2
Nimellisvirta114A
Nimellisjännite690V