- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: KISKO-1,5A - PUSH-IN - 10AWG÷20AWG - L: 32,9MM - 0,5÷6MM2
2004-1411/1000-400

Valmistaja WAGO Toimintalämpötila -60...105°C Sähköasennus push-in Johdon halkaisija 0,5...6mm2 Leveys 6,2mm Pituus 32,9mm Korkeus 78,7mm Nimellisvirta 1,5A Puristimien lukumäärä 4 Johdon koko... Lue lisää
145,44 €(Sis.alv)
115,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 200414111000400-0
- Paino: 12 g
- Liittimen tyyppi: kisko-
- Leveys: 6,2mm
- Nimellisvirta: 1,5A
- Korkeus: 78,7mm
- Johdon halkaisija: 0,5...6mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -60...105°C
- Valmistaja: WAGO
- Pituus: 32,9mm
- Johdon koko: 10AWG...20AWG
- Rungon väri: harmaa
- Sähköasennus: push-in
- Pakkauskoko: 8 kpl
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WAGO |
| Toimintalämpötila | -60...105°C |
| Sähköasennus | push-in |
| Johdon halkaisija | 0,5...6mm2 |
| Leveys | 6,2mm |
| Pituus | 32,9mm |
| Korkeus | 78,7mm |
| Nimellisvirta | 1,5A |
| Puristimien lukumäärä | 4 |
| Johdon koko | 10AWG...20AWG |
| Rungon väri | harmaa |
| Liittimen tyyppi | kisko- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
