- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: KISKO-0,5÷16MM2 - NAVAT: 1 - PURISTIMET: 2 - KELTA-VIHREÄ



Valmistaja POKÓJ Liittimen tyyppi kisko- Johdon halkaisija 0.5...16mm2 Ratojen lukumäärä 1 Puristimien lukumäärä 2 Väri kelta-vihreä Sähköasennus ruuvi terminaali Leveys 10.9mm Rungon... Lue lisää
18,13 €(Sis.alv)
14,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZUG-10-PE
- Paino: 24.9 g
- Liittimen tyyppi: kisko-
- Leveys: 10.9mm
- Korkeus: 40.6mm
- Nimellisjännite: 1kV
- Johdon halkaisija: 0.5...16mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -25...120°C
- Valmistaja: POKÓJ
- Väri: kelta-vihreä
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Rungon materiaali: polyamidi
- Ratojen lukumäärä: 1
- Sähköasennus: ruuvi terminaali
- Tilattavissa 13 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | POKÓJ |
| Liittimen tyyppi | kisko- |
| Johdon halkaisija | 0.5...16mm2 |
| Ratojen lukumäärä | 1 |
| Puristimien lukumäärä | 2 |
| Väri | kelta-vihreä |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Leveys | 10.9mm |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Asennuskiskon koko | TS35 |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Korkeus | 40.6mm |
| Toimintalämpötila | -25...120°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €