
EDAC
LIITOS - UROS - E-SEAL 560,E-SEAL 565 - FOSFORIPRONSSI - TINATTU
565-290-711
Tuotekoodi: 565-290-711
0,21 €(Sis.alv)
0,17 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EDAC |
| Tuotantosarja | E-Seal 560 |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | kaksoishaka |
| Liittimen laji | uros |
| Rungon materiaali | PBT |
| Liitin | pistoke |
| Tiivisteen materiaali | silikonikumi |
| Väri | sininen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 1,3...1,7mm |
| Liitosten rasteri | 2,5mm |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Koejännite | 100V |
| Liittimen tyyppi | johto-johto |

