LIITIN: JAKOPALA - 200A - 1KV - DIN-KISKOLLE - RUUVI TERMINAALI - TS35 - Kiskoliittimet - SDB200GY - 1
Valmistaja SIMET Nimellisvirta 200A Nimellisjännite 1kV Sähköasennus ruuvi terminaali Asennuskiskon koko TS35 Johdon halkaisija 16mm2 Johdon halkaisija 35mm2 Johdon halkaisija 70mm2 Ratojen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SDB200GY
  • Paino: 0.27 kg
  • Liittimen tyyppi: jakopala
  • Nimellisvirta: 200A
  • Nimellisjännite: 1kV
  • Johdon halkaisija: 16mm<sup>2</sup>
  • Johdon halkaisija: 35mm<sup>2</sup>
  • Johdon halkaisija: 70mm<sup>2</sup>
  • Valmistaja: SIMET
  • Väri: harmaa
  • Mekaninen asennus: DIN-kiskolle
  • Ratojen lukumäärä: 1
  • Sähköasennus: ruuvi terminaali
kpl
ValmistajaSIMET
Nimellisvirta200A
Nimellisjännite1kV