- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AMPHENOL RF Rungon materiaali messinki Päällystemateriaali tina Toimintalämpötila -55...85°C Liittimen tyyppi F Liitoksen pinnoitus tinattu Mekaninen asennus mutteri etupuolelta... Lue lisää
916,08 €(Sis.alv)
729,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 531-40078-1
- Paino: 2 g
- Liittimen tyyppi: F
- Liitin: pistorasia
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: AMPHENOL RF
- Liitoksen materiaali: berylliumkupari
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Eristyksen materiaali: polypropyleeni
- Mekaninen asennus: paneelille
- Mekaninen asennus: mutteri etupuolelta
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Päällystemateriaali: tina
- Rungon materiaali: messinki
- Mekaaninen kestävyys: 100 sykliä
- Aaltoimpendanssi: 75Ohm
- Maks. taajuus: 2GHz
- Kaapelin laji: RG187
- Kaapelin laji: RG179
- Kaapelin laji: RG161
- Kaapelin laji: Belden 1520A
- Kaapelin laji: Belden 9221
- Kaapelin laji: Belden 1521A
- Kaapelin laji: Belden 1522A
- Kaapelin laji: Belden 179DT
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: puristus
- Sähköasennus: juottaminen
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: F - N LIITINAARAS - JUOTETTAVA,PURISTUS - SUORA - 75OHM 531-40078-1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AMPHENOL RF |
| Rungon materiaali | messinki |
| Päällystemateriaali | tina |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Liittimen tyyppi | F |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Mekaninen asennus | mutteri etupuolelta |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Sähköasennus | puristus |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistorasia |
| Eristyksen materiaali | polypropyleeni |
| Aaltoimpendanssi | 75ohm |
| Mekaaninen kestävyys | 100 sykliä |
| Maks. taajuus | 2GHz |
| Kaapelin laji | Belden 179DT |
| Kaapelin laji | Belden 1520A |
| Kaapelin laji | Belden 1521A |
| Kaapelin laji | Belden 1522A |
| Kaapelin laji | Belden 9221 |
| Kaapelin laji | RG161 |
| Kaapelin laji | RG179 |
| Kaapelin laji | RG187 |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista