- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RADIALL Liitoksen materiaali berylliumkupari Toimintalämpötila -65...165°C Eristyksen materiaali PTFE Aaltoimpendanssi 50ohm Mekaaninen kestävyys 500 sykliä Nimellisjännite 500V Maks.... Lue lisää
849,77 €(Sis.alv)
677,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: R141557000-RAD-0
- Paino: 12 g
- Liittimen tyyppi: BNC
- Liitin: pistorasia
- Nimellisjännite: 500V
- Toimintalämpötila: -65...165°C
- Valmistaja: RADIALL
- Liitoksen materiaali: berylliumkupari
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Eristyksen materiaali: PTFE
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Päällystemateriaali: nikkeli
- Rungon materiaali: messinki
- Mekaaninen kestävyys: 500 sykliä
- Aaltoimpendanssi: 50Ohm
- Maks. taajuus: 4GHz
- Sähköasennus: juottaminen
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: BNC - PISTORASIA - SUORA - 50OHM - JUOTETTAVA - PTFE - KULLATTU R141557000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RADIALL |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |
| Toimintalämpötila | -65...165°C |
| Eristyksen materiaali | PTFE |
| Aaltoimpendanssi | 50ohm |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Nimellisjännite | 500V |
| Maks. taajuus | 4GHz |
| Liittimen tyyppi | BNC |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Rungon materiaali | messinki |
| Päällystemateriaali | nikkeli |
| Liitin | pistorasia |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista