
PRESSMASTER
KUORINTATYÖKALU - 0,02÷10MM2 - PYÖREÄLLE KAAPELILLE, LITTEÄ - 168MM
4320-1016
Tuotekoodi: PR.EMBLARA
136,97 €(Sis.alv)
109,14 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HARTING |
| Johdon tyyppi | nauha- |
| Johtimien rasteri | 1,27mm |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johtimien lukumäärä | 9 |
| Langan halkaisija | 28AWG |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | PO |
| Eristeen väri | harmaa |
| Toimintalämpötila | -20...105°C |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Koko A | 11,09mm |
| Koko B | 10,16mm |
| Pakkauksen sisältö | 30,5m |
| Kaapelin rakenne | 9x28AWG |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1581 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 21151 |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |


















































